O firmě

Naše společnost Sady Životice, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a svou více než dvacetiletou aktivní činností si získala řady stálých a spokojených zákazníků. Působíme nejen v rámci České republiky, ale i také v řadě zemí střední a západní Evropy. Je třeba říci, že Životická jablka mají dlouholetou tradici a v minulosti získala řadu prestižních ocenění mimo jiné i na soutěži „Zahrada Čech – Litoměřice“.

Sídlo a provozovna společnosti se nachází v Havířově – Životicích, poblíž vodní nádrže Těrlická přehrada. Celková plocha jabloňových sadů, kde pěstujeme různé odrůdy konzumních jablek činí téměř 70 hektarů. Díky nové výsadbě a obnově jabloňových sadů se nám dlouhodobě daří dosahovat nadprůměrných výnosů a vysoké kvality konzumních jablek, čímž jsme schopni konkurovat i na vyspělých trzích v západních zemích.

Kromě naší hlavní činnosti – produkce konzumních jablek, provádíme také dovozní a vývozní aktivity u dalších zemědělských komodit v rámci evropského kontinentu. Našimi zákazníky jsou velkoobchodní i maloobchodní společnosti a díky naší podnikové prodejně máme řadu zákazníků mezi konečnými spotřebiteli.

Prodej jablek, jak se můžete dozvědět v informačním panelu na levé straně webu probíha celoročně také v podnikové prodejně!